-----------------------------------

نتایج دابلیو دابلیو ای راء 6 دسامبر 2010:
با عرض عذرخواهی نتایج این هفته راء با كمی تاخیر قرار داده شد.
ماندی نایت راء این هفته با مایكل كول آغاز می شود. او در بك استیج می گوید: من به خاطر اتفاقات هفته گذشته از كینگ عذرخواهی نمی كنم چون دمیز تنها حامی من بود. كینگ در پاسخ او گفت: تو باید از من عذرخواهی كنی. بیا داخل رینگ و كاری را كه شروع كردی تمام كن. سپس كول در جواب گفت: من عذرخواهی نمی كنم چون معتقدم كه تو مدیون من هستی. در ادامه صحبت ها یك ایمیل از جنرال منجر راء می آید. سی ام پانك به جایگاه می رود و ضمن مسخره كردن مایكل كول ، ایمیل فوق را می خواند. جنرال منجر در ایمیل خود گفته است: كینگ و كول قضیه را تمام كنید و دست به هم بدهید و گرنه هر دوی شما را اخراج خواهم كرد. هنگامی كه كول در حال خارج شدن از رینگ بود، كینگ گفت صبر كن سورپرایزی برای تو دارم. در این لحظه موزیك رندی اورتن زده می شود و او وارد رینگ می شود. اورتن به كول می گوید: پیغامی برای دمیز دارم كه باید برایش ببری. او گفت: كه ثابت می كنم كه میتوانم عنوانم را برگردانم و این كار را امشب انجام می دهم. در ادامه اورتن یك آر كی او به كول زد.

مسابقه اول: تد دیبیاسی و ماریس در مقابل دنیل برایان و بری بلا
بازی آغاز می شود. ابتدا تد دیبیاسی و دنیل برایان مسابقه را شروع می كنند كه در این بین برایان موفق تر كار می كند. دیبیاسی كه تسلط بر بازی نداشت با ماریس تگ می كند و از آ» سمت هم برایان ، بلا را وارد بازی می كند. در صحنه ای بلا یك اسپاین باستر روی ماریس اجرا می كند كه در این بین رینگ شلوغ می شود و در حالی كه ماریس بعد از اجرای فینیشر خود برای كاور اقدام كرد ، حواس داور پرت بود و خواهران بلا جای خود را عوض كردند و بر ماریس غلبه كردند.
برنده مسابقه: دنیل برایان و بری بلا

مسابقه دوم: دیوید هارت اسمیت در مقابل تایسون كید به همراه جكسون آندرس
این مسابقه بین دو تگ تیم سابق برگزار می شود. از نكات جالب این بازی می توان به حضور مرد بلند قد و جسته اندامی به نام جكسون آندرس اشاره كرد كه همراه تایسون كید در این بازی بود. بازی آغاز می شود و هر دو كشتی گیر خوب كار می كنند. در صحنه ای در حالی كه حواس داور پرت شده بود به صورت ناگهانی تایسون كید كاور را روی اسمیت انجام داد و برنده بازی شد. در پایان این بازی جكسون آندرس و دیوید هارت اسمیت با هم درگیر شدند.
برنده مسابقه: تایسون كید

مسابقه سوم: رقابت 4 تیم به صورت تگ تیم مچ
این مسابقه كه نوعی الیمنشن 4 تیمی بود به صورت تگ تیم برگزار شد. سانتینو مارلا و ولادمیر كازلاو ، یوسوز و تامیتا ، مارك هنری و یوشی تاتسو ، اسلاتر و گابریل 4 تیم شركت كننده در این بازی بودند. این مسابقه بر سر كمربند قهرمانی تگ تیم WWE برگزار شد. بازی آغاز می شود و در همان ابتدا مارك هنری و تاتسو به دست برادران یوسوز حذف شدند. مارلا و كازلاف هم توانستند برادران یوسوز را از مسابقه حذف كنند. در پایان دو نفر از اعضای گروه نكسوس یعنی گابریل و اسلاتر در مقابل مارلا و كازلاو باقی ماندند كه با هم درگیر می شوند. در این بین به طور ناگهانی جان سینا وارد می شود و حواس گابریل را پرت می كند كه در این جا سانتینو مارلا از فرصت استفاده می كند و كبرا را روی گابریل اجرا می كند. مارلا و كازلاو قهرمان جدید تگ تیم انتخاب می شوند.
برنده مسابقه: سانتینو مارلا و ولادمیر كازلاو

مسابقه چهارم: ناتالیا در مقابل ملینا
بازی بین این دو در دیواس در حالی برگزار می شود كه میشل و لیلا مك كول در كنار سی ام پانك در میز گزارشگران بازی را از نزدیك تماشا می كنند. در ابتدای بازی ملینا بر بازی تسلط بیشتری دارد و از حریف خود برتر است. اما در ادامه ناتالیا بازی را در دست گرفت و در صحنه ای شارپ شوتر را روی ملینا اجرا كرد و برنده بازی شد. در پایان این بازی تیم لیكول به ناتالیا حمله كردند در حالی كه ملینا هم كمكی به ناتالیا نمی كند و این بار هم خبری از بث فینیكس نیست.
برنده مسابقه: ناتالیا

مسابقه پنجم: رندی اورتن در مقابل الكس ریلی
در مین اونت این هفته راء الكس ریلی در مقابل رندی اورتن قرار گرفت. اورتن كه هنوز مصدومیت پایش به طور كامل برطرف نشده بود در ابتدای بازی زیاد جالب كار نمی كند و الكس ریلی نیز روی پای مصدوم اورتن كار می كند. در ادامه بازی اورتن بر حریف خودش و بازی مسلط شد و فینیشر های خود را یك به یك روی ریلی اجرا كرد. در حالی كه اورتن برای زدن RKO روی ریلی آماده میشد ، دمیز در بازی دخالت می كند و به رندی اورتن حمله می كند. داور پس از مشاهده این صحنه بازی را DQ كرد و اورتن با استفاده از این قانون برنده بازی شد.
برنده مسابقه: رندی اورتن

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 آذر 1389    | توسط: محمد فضلعلی    | طبقه بندی: دانلود مسابقات كشتی كج،     |
نظرات()